کامپوزیت دندان تهران (تخصصی ترین مرکز کامپوزیت)

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دندان شکسته دارید یا اینکه دندان‌تان آسیب دیده و پوسیده‌شده است، کامپوزیت دندان می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد. کامپوزیت‌ها مخلوطی از پلاستیک و مواد پودری هستند که مانند دندان‌های طبیعی عمل می‌کنند. کامپوزیت‌های دندانی بسیار شبیه به دندان‌های طبیعی هستند و به همین دلیل مورد استقبال افراد زیادی قرار می‌گیرند. اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید، قطعا به دنبال دکتر کامپوزیت دندان در تهران هستید که ما در این مقاله به معرفی این موضوع می‌پردازیم و توضیحاتی را در مورد مرکز کامپوزیت دندان در تهران به شما ارائه می‌دهیم. اگر می‌خواهید در این باره چیزی بدانید، حتما تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

کامپوزیت چیست؟

عوامل مختلفی مانند: سیگار کشیدن، ژنتیک، آب ناسالم، تصادفات و بسیاری از عوامل دیگر باعث آسیب دندان می‌شوند و همین دلایل می‌توانند منجر به لبخند زشت و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس شوند! مطمئنا همه به دنبال دندان‌هایی سفید، جذاب و زیبا هستند. روش‌های مختلفی برای داشتن چنین لبخندی وجود دارد که یکی از بهترین و برجسته‌ترین تکنیک‌ها کامپوزیت دندان است. همان‌طور که در ابتدای متن گفته شد، کامپوزیت‌ها ترکیبی از مواد پلاستیکی و پودری هستند که به اشکال و اشکال مختلف تولید م‍ی‌شوند و تاثیر زیادی بر ظاهر دندان‌ها دارند. افرادی که از رنگ دندان‌های خود راضی نیستند می‌توانند با کمک کامپوزیت دندان‌هایی روشن و سفید داشته باشند. دندان‌های پوسیده، آسیب‌دیده یا شکسته را نیز می‌توان به‌راحتی با کامپوزیت پوشاند. کامپوزیت دندان تهران می‌تواند پوشش مناسبی برای فاصله بین دندان‌ها هم باشد. دندانپزشکان مواد خمیر کامپوزیت را لایه به لایه روی دندان قرار می‌دهند. از آنجایی که این مواد خمیری هستند باید بلافاصله پس از قرار گرفتن روی دندان سفت شوند. مجموعه کلینیک دندانپزشکی پرستیژ با داشتن بهترین و دیجیتالی‌ترین تجهیزات می‌تواند این کار را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود انجام دهد. پزشکان این مجموعه برای این کار، از دستگاه لایت کیور استفاده می‌کند که دارای پرتو نور آبی است و باعث می‌شود که مواد خمیری کامپوزیت روی دندان سفت شوند و دوام و استحکام کافی را داشته باشند.

چه کسانی به کامپوزیت دندان نیاز دارند؟

چیزی که ما به‌عنوان کامپوزیت دندان می‌شناسیم، در واقع به روش‌های مختلفی در دندانپزشکی استفاده می‌شود. می‌توان گفت کامپوزیت تکنیکی است که در آن از مواد همرنگ دندان استفاده می‌شود که از پلیمر ساخته شده‌اند. با استفاده از تکنیک کامپوزیت دندان، می‌توان یک سری مشکلات دندانی را حل کرد. معمولا افرادی که مشکلات زیر را دارند، به دنبال کامپوزیت دندان هستند.

 • برخی از ناهنجاری‌های دندان
 • بلند کردن و بزرگ کردن دندان‌های کوچک
 • اصلاح جزئی دندان‌ها
 • پرکردن فضاهای بین دندانی: گاهی اوقات بین دندان‌ها فاصله‌هایی ایجاد می‌شود که ظاهر ناخوشایندی دارند که با کامپوزیت دندان می‌توان فاصله بین دندان‌ها را از بین برد.
 • شکستگی دندان: ترمیم ترک‌های جزئی در دندان‌ها. در برخی موارد ممکن است دندان در اثر تصادف شکسته و نظم دندان‌ها را مختل کند.
 • انواع دررفتگی دندان: تغییر شکل و نامنظمی دندان‌ها در برخی موارد با کامپوزیت دندان قابل حل است.
 • برخی از انواع تغییر رنگ دندان: سفید کردن دندان به خصوص در مواردی که تغییر رنگ دندان با بلیچینگ برطرف نمی‌شود و با روش‌های دیگر قابل رفع نیست. این تغییر رنگ را می‌توان با کامپوزیت پنهان کرد.

مرکز کامپوزیت دندان تهران با نام پرستیژ یکی از بهترین مراکزی است که با مجهز بودن به آخرین تکنولوژی‌ها و برخورداری از تجهیزات دیجیتالی، نسبت به سایر دندانپزشکی‌های دیگر در تهران، می‌تواند از کامپوزیت برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و ناهنجاری‌های دندان استفاده کند.

 

عوارض کامپوزیت دندان از نظر بهترین متخصص کامپوزیت دندان تهران

مراقبت نامناسب از دندان، غذاهای حاوی قند، بهداشت نامناسب دندان و ژنتیک می‌تواند باعث پوسیدگی بیش از حد دندان شود و این‌ها مشکلاتی هستند که اکثر ما با آن درگیر هستیم. یکی از رایج‌ترین راه حل‌ها برای جلوگیری از پوسیدگی دندان، پر کردن دندان است. پس از برداشتن ناحیه آسیب‌دیده، پرکننده‌ها در دندان قرار می‌گیرند. تجربه هر بیمار با پر کردن کامپوزیت یکسان نیست. با این حال، برخی از افراد مشکلات بیشتری نسبت به سایر افراد دارند. در اینجا تعدادی از بزرگترین و شایع ترین مشکلات کامپوزیت که توسط متخصصان دندانپزشکی مجموعه پرستیژ ذکر شده است، عبارتند از:

حفره‌های مکرر

 پرکردن‌ها روشی عالی برای رفع حفره‌ها هستند، اما این بدان معنا نیست که مشکلی ایجاد نمی‌کنند؛چرا که بسیاری از افراد پس از دریافت پرکننده‌های کامپوزیت، حفره‌های اضافی را تجربه خواهند کرد. البته اگر بتوانید همه موارد مهم و مراقبت‌های بعد از کامپوزیت را جدی بگیرید، دیگر با چنین مشکلاتی روبرو نخواهید شد.

شکستگی ترمیم

 شکستگی‌های اضافی پرکننده‌های کامپوزیت، به‌ویژه زمانی که در دندان‌های عقب گذاشته شده باشند، شایع هستند. دندان‌های عقب شما فشار زیادی برای جویدن غذا ایجاد می‌کنند که می‌تواند برای سلامت پرکننده‌های کامپوزیت مضر باشد.

حساسیت بعد از عمل

اغلب شما پس از پرکردن، انتظار دارید دندان‌هایتان برای مدتی حساس باشند؛ با این حال، مطالعات نشان می‌دهد کسانی که پرکننده‌های کامپوزیت دریافت می‌کنند، نسبت به افرادی که از انواع دیگر پرکننده‌ها استفاده می‌کنند، برای مدت طولانی‌تری حساسیت شدیدتری دارند که البته این مورد درکلینیک دندانپزشکی پرستیژ کمتر گزارش شده و بسیاری از افراد بعد از انجام این کار، حساسیت خاصی نداشته‌اند.

مشکلات انقباض پلیمریزاسیون با پر کردن کامپوزیت

یکی از مشکلات ذاتی پرکننده‌های کامپوزیت، پدیده انقباض پلیمریزاسیون است که می‌تواند منجر به مشکلات بزرگ‌تری شود. پلیمریزاسیون نامناسب منجر به افزایش حساسیت، واکنش‌های نامطلوب پالپ و بسیاری از موارد دیگر می‌شود.

درمان نادرست

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای انجام کامپوزیت به کلینک‌های دندانپزشکی دیگری رفته‌اید و یک تجربه بد هم داشته‌اید. درمان نادرست توسط افراد غیرمتخصص در بسیاری از مکان‌ها و داشتن تجربه یک کامپوزیت بد، می‌تواند منجر به عوارضی مانند التهاب لثه شود که بسیار شایع است. تنها راه درمان این مسئله برداشتن کامپوزیت‌های قبلی، انجام درمان‌های لازم و قرار دادن کامپوزیت جدید است. علاوه بر این عارضه، تغییر رنگ دندان‌ها و مشکلات پوسیدگی نیز از عوارض درمان غیراصولی محسوب می‌شوند. به همین دلیل مهم است که بتوانید بهترین دکتر متخصص در این زمینه را پیدا کنید.

عدم رعایت بهداشت

 در برخی موارد مشکلات یا عوارض ایجاده شده به تخصص دکتر ربطی ندارد و اگر مراقبت‌های لازم پس از کامپوزیت را انجام ندهید، قطعا دچار مشکلاتی خواهید شد. با رعایت نکردن بهداشت دندان، پوسیدگی ایجاد می‌شود، مثلاً اگر از نخ دندان استفاده نکنید و غذا بین دندان‌ها باقی بماند، به مرور زمان پوسیدگی ایجاد می‌شود و این برای شما دردسر ساز خواهد شد.

مشکل در خوردن

 اگر کامپوزیت به درستی نصب و صیقل داده نشود، ممکن است باعث ناراحتی در غذا خوردن شود. این در حالی که متخصصان پرستیژ با دقت تمام فرآیند کار خود را انجام می‌دهند و حتی استفاده از دیجیتالی‌ترین دستگاه‌ها در این مجموعه باعث شده که آن‌ها بتوانند کار کامپوزیت را با دقت هرچه تمام‌تر به بهترین شکل ممکن انجام دهند. عوارض کامپوزیت‌های دندانی در بسیاری از موارد به دلیل درمان غیراصولی و عدم مراقبت‌های لازم است. معمولا برای افرادی که به کلینیک مجموعه ما مراجعه می‌کنند، کامپوزیت دندان با مشکلاتی روبرو نیست. کامپوزیت دندان در تهران پارس به دلیل داشتن نیروها و افراد متخصص در این زمینه که دانش و سواد کافی را دارند، با مشکلاتی مواجه نیست. حتی بسیاری از افرادی که مشتری این مرکز بوده‌اند همیشه از نصب کامپوزیت و حتی بعد از آن هم رضایت کامل داشته‌اند.

انواع کامپوزیت دندان تهران

قبل از اینکه در مورد انواع کامپوزیت دندان صحبت کنیم، این موضوع را بیان کنیم که قبل از تصمیم نهایی برای این کار باید مواردی را در نظر بگیرید. هزینه‌ها، تعداد جلسات درمانی، نتایج به دست آمده و … این اطلاعات در جلسه‌ای به نام مشاوره با دندانپزشک انجام می‌شود. مرکز کامپوزیت دندان در تهران این مشاوره حتی می‌تواند به صورت آنلاین انجام شود. در این جلسه (اگر به صورت حضوری باشد) دندانپزشک با معاینات لازم علاوه بر پاسخگویی به سوالات فرد، مطمئن می‌شود که فرد از نظر سلامت لثه مشکلی جز مشکلات دندانی نداشته باشد. در ابتدا فرد مورد معاینه کامل دهان قرار می‌گیرد. در صورت مشاهده التهاب باید قبل از شروع کار درمان و سپس برای کامپوزیت دندان اقدام شود. همچنین در این جلسه خواسته‌های فرد مورد بررسی قرار می‌گیرد و انتظارات وی از کامپوزیت دندان مشخص می‌شود. البته در جلسه آنلاین هم سوالی از بیمار به صورت کامل پرسیده می‌شود. دکتر کامپوزیت دندان در تهران از تخصص عالی در این زمینه برخوردار است و می‌تواند با راهنمایی‌های خودش مسیر درستی را پیش پای شما بگذارد. در ادامه انواع کامپوزیت را نام می‎بریم و ویژگی‎های هرکدام را بیان می‌کنیم.

کامپوزیت‌های ماکروفیلد

 اندازه ذرات این کامپوزیت‌ها از ۵ تا ۱۰ میکرومتر است که در برابر سایش مقاومت خوبی ندارد ولی از مقاومت مکانیکی بالایی برخوردار هستند.

کامپوزیت‌های میکروفیلد

 این نوع کامپوزیت‎ها وزن کمتری و در نتیجه مقاومت مکانیکی کمتری دارند و کار با آن‌ها راحت‌تر است. از این محصول معمولا در جایی که باید فشار را تحمل کنند، استفاده نمی‌شود.

کامپوزیت‌های هایبریدی

 این کامپوزیت‌ها ترکیبی از کامپوزیت‌های میکروفیلد و ماکروفیلد هستند. این محصولات به این دلیل که از انبساط حرارتی مناسبی برخوردار هستند، می‌توانند مقاومت‌های بالایی در برابر ساییدگی داشته باشند.

کامپوزیت‌های نانوفیلد

 اندازه ذرات این کامپوزیت ۲۰ تا ۷۰ نانومتر است که دارای مقاومت مکانیکی بالا هستند؛ در نتیجه در برابر ساییدگی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهند. این کامپوزیت‌ها به راحتی صیقل می‌خورند.

کامپوزیت‌های بولک

این کامپوزیت ها از ذرات سیلیس و زیرکونیای غیر تجمعی تشکیل‌شده و در برابر سایش مقاومت کمی دارند اما زمانی که به عنوان مواد پر کننده دندان مورد استفاده قرار می‌گیرند، ذرات غذا هرگز بین دندان‌های شما باقی نخواهند ماند.

طول عمر کامپوزیت دندان تهران

پر کردن کامپوزیت چقدر دوام دارد؟ معمولا این سوالی است که توسط بسیاری از افراد پرسیده می‌شود؛ چرا که دیده شده خیلی افراد تجربه خوبی از کامپوزیت دندان تهران ندارند و با مراجعه به بسیاری از کلینیک‌ها و دکترهای کارنابلد، مشکلات زیادی را داشته‌اند. همان‌طور که در ابتدای این مقاله گفته شد، پرکردن‌های کامپوزیت دندان بدون فلز هستند که از مخلوط پلاستیک و شیشه ساخته می‌شوند. آن‌ها از یک ماده دندانپزشکی به نام رزین کامپوزیت ساخته شده‌اند که می‌تواند سفارشی ساخته شود تا با رنگ طبیعی دندان شما هماهنگ باشد. رزین کامپوزیت همچنین قادر است به راحتی به مینای دندان بچسبد، به این معنی که کمتر از ساختار طبیعی دندان برای قرار دادن یک پرکننده کامپوزیت برداشته شود. در کامپوزیت دندان در تهران پارس، پس از قرار گرفتن، پرکننده‌های کامپوزیت نیز مانند پرکننده‌های فلزی خورده یا منبسط نمی‌شوند. پرکننده های کامپوزیت در این مرکز به دلیل داشتن بالاترین کیفیت، حدود 5-7 سال دوام خواهند داشت. با این حال، طول عمر یک پرکننده کامپوزیت توسط عواملی زیر تعیین می‌شود:

 • محل کامپوزیت در دهان
 • عادات بهداشت دهان و دندان
 • رژیم غذایی
 • بروز دندان قروچه

عوامل تاثیرگذار طول عمر کامپوزیت دندان تهران

از کامپوزیت می‌توان برای پر کردن حفره‌ها در نقاط مختلف دهان استفاده کرد؛ اما با این حال، محل پر کردن می‌تواند بر طول عمر آن تأثیر بگذارد. طبق تجربه‌ای که پزشکان در مرکز کامپوزیت دندان در تهران دارند، پرکننده‌های کامپوزیتی که در بالای دندان‌های آسیاب قرار می‌گیرند، به‌طور قابل‌توجهی بیشتر از آن‌هایی که در بین دندان‌ها اعمال می‌شوند، در معرض ساییدگی و پارگی هستند. بنابراین، برخی از پرکننده های کامپوزیت ممکن است سریعتر فرسوده شوند و نیاز به تعویض زودتر داشته باشند. از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر طول عمر کاپوزیت دندان تهران را در ادامه توضیح می‌دهیم.

عادات بهداشتی دهان

عادات بهداشت دهان و دندان نیز در مدت زمان ماندگاری پر کردن کامپوزیت نقش دارد. پرکننده‌های کامپوزیت به احتمال زیاد به مینای سالم دندان چسبیده می‌شوند و نواحی پوسیدگی اطراف آن می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود. برای جلوگیری از آسیب احتمالی به پرکردگی یا پوسیدگی اطراف پرکننده، مسواک زدن منظم و نخ دندان کشیدن لازم است. مسواک زدن دو بار در روز و نخ دندان کشیدن یک بار در روز میزان باکتری‌های دهان را کاهش می‌دهد و خطر پوسیدگی را کم می‌کند.

رژیم غذایی

در حالی که پرکننده‌های کامپوزیت بادوام هستند، غذاهای خاصی وجود دارند که می‌توانند باعث فرسودگی سریع‌تر یا حتی آسیب دیدن آن‌ها شوند. توصیه می‌شود از غذاهایی که بیش از حد سفت یا جویدنی هستند، برای حفظ مواد پرکننده کامپوزیت خودداری کنید. برخی از خوراکی‌هایی که باید از مصرف آن‌ها خودداری کنید، عبارتند از:

 • آب نبات‌های سفت
 • میوه‌های خشک
 • غذاهای صمغی
 • آجیل
 • یخ
 • و…

حتی اگر این غذاها فوراً به کامپوزیت آسیب نرسانند، خوردن مداوم آن‌ها می‌تواند باعث فرسودگی سریع‌تر آن شود.

بروکسیسم یا دندان قروچه

اصطلاح دندان قروچه به معنای فشردن دندان‌ها به روی همدیگر است. قروچه یک حرکتی است که دندان‌های بالا و پایین را به یکدیگر می‌سابند. این کار می‌تواند به دندان‌های طبیعی و پرکردگی‌های کامپوزیت شما آسیب برساند. اگر دکتر کامپوزیت دندان در تهران متوجه علائم دندان قروچه شود، ممکن است به شما توصیه کند که از محافظ دندان در شب استفاده کنید تا از آسیب دیدن دندان‌هایتان جلوگیری شود. محافظ‌ها همچنین می‌توانند از پرکننده کامپوزیت شما محافظت کرده و از آسیب یا سایش زودرس آن جلوگیری کنند. با توجه به همه‌ی این موارد گفته شده، میانگین طول عمر یک پرکننده کامپوزیت حدود 5-7 سال است. با این حال، این طول عمر مطلق نیست و م‌ تواند به طور منفی یا مثبت تحت تأثیر محل پر کردن، بهداشت دهان، رژیم غذایی و وجود دندان قروچه قرار گیرد. اگر شما یک پرکننده کامپوزیت قرار داده‌اید، مهم است که این عوامل را با دندانپزشک خود در میان بگذارید.

مزایای کامپوزیت دندان

معمولا بسیاری از مراکز دندانپزشکی خدمات کامپوزیت را انجام می‌دهند؛ اما با این حال کیفیت کار انجام شده توسط هرمرکزی موردتایید نیست. مهمترین مزایای مرکز کامپوزیت دندان در تهران پرستیژ عبارتند از:

 • در این روش سعی می‌شود بدون تراشیدن دندان‌ها اصلاح شود و در صورت لزوم دندان‌ها خیلی کم تراشیده می‌شوند.
 • در این روش سعی می‌شود دندان‌ها بسیار طبیعی به نظر برسند.
 • زمان درمان بسیار کوتاه است؛ چرا که کلینیک دندانپزشکی پرستیژ مجهز به بهترین و دیجیتالی‌ترین تجهیزات است که باعث می‌شود فرآیند کار در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.
 • این روش برگشت‌پذیر است و در صورت رنگ پریدگی یا شکستگی به راحتی قابل‌ترمیم است.
 • این روش انجام شده در مرکز پرستیژ، رنگ، شکل و چرخش دندان‌ها را اصلاح می کند.
 • در مرکز دندانپزشکی پرستیژ پس از اتمام کار با توجه به نظر فرد تغییراتی در فرم‌دهی دندان‌ها ایجاد خواهد شد.
 • خدمات در کامپوزیت دندان در تهران پارس با قیمت مناسب ارائه می‌شود.
 • کامپوزیت دندان یک روش کم تهاجمی، جدید، سریع و کارآمد برای زیباسازی دندان است.

مراقبت‌های بعد از کامپوزیت دندان

بعد از کامپوزیت دندان لازم است نکاتی را حتما مدنظر داشته باشید تا بتوانید طول عمر کامپوزیت خود را افزایش دهید. این مراقبت‌ها عبارتند از:

 • هر بار که غذا می‌خورید دندان‌های خود را به خوبی مسواک بزنید یا حداقل دو بار در روز مسواک بزنید.
 • حتما یک یا دو بار در روز از نخ دندان استفاده کنید.
 • دفعات میان وعده را کاهش دهید؛ زیرا بعد از مصرف هر وعده غذایی محیط دهان اسیدی می‌شود و باکتری‌ها با فعالیت خود مینای دندان را ضعیف می‌کنند.
 • عادت‌های بد خودتان مانند: ناخن جویدن، جویدن یخ، جویدن با مداد و چرا را کنار بگذارید؛ زیرا این کارها باعث پرشدن حفره یا شکستن دندان‌ها و کامپوزیت‌ها می‌شود.
 • اگر به دندان قروچه عادت دارید بهتر است از کامپوزیت‌های دندانی استفاده نکنید.
 • اگر حساسیت دندن یا دندان درد دارید، حتما به دندانپزشک مراجعه کنید تا علت آن بررسی شود تا قبل از اینکه دیر شود کارهای لازم روی دندان انجام شود.
 • هر 6 ماه یا حداقل سالی یکبار برای معاینه دهان به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

معرفی بهترین دکتر کامپوزیت دندان تهران

درست است که ماندگاری کامپوزیت دندان تهران به عوامل مختلفی مانند جنس مواد استفاده شده، کیفیت کامپوزیت، مراقبت‌های فرد بعد از درمان و حتی نوع و برند کامپوزیت دارد، اما با این حال، نقش بهترین دکتر کامپوزیت دندان تهران هم در این قضیه بی‌تاثیر نیست؛ چرا که اگر یک دکتر در کار خودش مهارت و تخصص کافی را داشته باشد، می‌تواند با استفاده از مواد باکیفیت و نصب کامپوزیت‌ها روی دندان، در عمر و طولانی ودن کامپوزیت‌ها نقش داشته باشد. انتخاب بهترین دکتر کامپوزیت دندان می‌تواند به شما این اطمینان را دهد که او از بهترین و مرغوب‌ترین مواد استفاده می‌کند. پزشکان و افراد متخصص در کلینیک دنداپزشکی تهران پرستیژ برای انتخاب انواع کامپوزیت از بهترین مواد استفاده می‌کنند و همین باعث می‌شود که نتیجه کار زیبا و همان چزی شود که مدنظر شماست. هزینه‌ای که برای کامپوزیت دندان در کلینیک پرستیژ پرداخت می‌کنید، بسیار منصفانه است و به دلیل به دست آوردن بهترین نتیجه، این هزینه برای شما حفظ خواهد شد. در نهایت می‌توان این را گفت که با انتخاب دکتر کامپوزیت دندان در تهران می‌توانید از پرداخت هزینه‌های اضافی بعد از درمان نیز جلوگیری کنید؛ همچنین احتمال اینکه بعد از درمان با عوارض و مشکلاتی روبرو شوید، بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

مرکز کامپوزیت دندان پرستیژ تهران

برای اینکه طرح لبخند زیبایی را به دست آورید، حتماً یکی از دغدغه‌های مهم شما این است که باید چه دندانپزشکی را برای این کار انتخاب کنید. دندانپزشکان متخصص ترمیمی و زیبایی که در مجموعه کلینیک پرستیژ هستند، با داشتن سطح بالایی از علم و سواد در این زمینه دوره‌های تخصصی را گذرانده و آموزش‌های لازم را در این حوزه دیده‌اند و می‌توانند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهند. معمولا پزشکان مجموعه کلینیک دندانپزشکی پرستیژ ویژگی‌های زیر را دارند:

 • با دقت و حوصله فراوان به مشکلات بیمار گوش و در نهایت به او بهترین مشاوره را می‌دهند.
 • بسیار صبور و با حوصله درمان را انجام خواهند داد.
 • برای درمان از بهترین و مرغوب‌ترین مواد و متریال استفاده می‌کنند که باعث می‌شود نتجیه کار مورد رضایت فرد باشد.
 • برای ارائه خدمات زیبایی و درمانی از علم روز بهره می‌برند.
 • این مجموعه مجهز به به روزترین و دیجیتالی‌ترین دستگاه و تجهیزات است.
 • برای درمان بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات و ابزارها را مورد استفاده قرار می‌دهند.
 • در دریافت هزینه درمان بسیار منصفانه عمل می‌کنند.
 • اهمیت زیادی برای وقت بیماران قائل هستند.
 • این مجموعه از کادر درمانی باتجربه و دلسوزی برخوردار است.

به غیر از همه‌ی این مواردگفته شده، دندانپزشکان این کلینیک، دارای مدرک معتبر از بهترین دانشگاها هستند و همانطور که گفته شد، از بهترین و مرغوب‌ترین مواد استفاده می‌کنند. قبل از اینکه نصب کامپوزیت روی دندان‌های شما شروع شود، دندانپزشکان ما بررسی‌های دقیق انجام می‌دهند و اگر دندان‌های شما دارای پوسیدگی است، در ابتدا برای درمان آن‌ها اقدامات لازم را انجام و در نهایت کامپوزیت را انجام می‌دهند. پرستیژ به‌عنوان مرکز کامپوزیت دندان در تهران با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و پیشرفته‌ترین وسائل، می‌تواند خدمات دندانپزشکی را به بهترین شکل و همچنین با بالاترین کیفیت برای شما انجام دهند.

کلینیک دندانپزشکی پرستیژ، تخصصی ترین کلینیک دندانپزشکی در تهران ارائه دهنده خدمات کامل دهان همچون لمینت دندان تهران، کامپوزیت دندان تهران، ایمپلنت دندان تهران، ارتودنسی دندان تهران می باشد. در صورت نیاز به رزرو نوبت معاینه، ترمیم، زیبایی، مشاوره و جراحی می توانید با شماره تماس ۰۲۱٢٢٢٨٣٦٣٤ تماس حاصل نمایید.